» » Рейтинг парламентських фракцій: голосування за реформаторські закони за перше півріччя
Информация к новости
  • Просмотров: 174
  • Автор: Журналист
  • Дата: 21-07-2017, 07:13
21-07-2017, 07:13

Рейтинг парламентських фракцій: голосування за реформаторські закони за перше півріччя

Категория: Информация

Рейтинг парламентських фракцій: голосування за реформаторські закони за перше півріччя


"Настав час підбити підсумки за 6 місяців роботи Верховної Ради та голосування за реформаторські законопроекти", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Ярослав Железняк, радник Міністра зі зв'язків з Верховною Радою України у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

За повідомленням радника міністра, таких законопроектів було цілих 28: це і корпоративні договори, і електронні довірчі послуги, спрощення роботи для іноземців, скасування печаток, дерегуляція будівельної галузі, перші кроки в медичній реформі, старт програми ЕС підтримки бізнесу COSME, захист Prozorro від креативних правок і навіть ратифікація Угоди між Україною та Канадою.

"Запекла боротьба між фракціями велась до останнього, але все ж таки результати виявились наступні:

Перше місце виборює Народний Фронт. Всі ці шість місяців фракція на чолі з Максимом Бурбаком сумлінно підтримувала всі наші ініціативи та допомагала в їх просуванні в порядку денному. За це лаври переможця та велике дякую за підтримку", - зазначає Ярослав Железняк.

У трійку лідерів, як інформує Ярослав Железняк, увійшли також Об'єднання "Самопоміч" - фракція, яка також "завжди була попереду, надавала чудові ініціативи", та фракція Блок Петра Порошенка, роль депутатів якої у "просуванні медичної реформи важко переоцінити".

"Головний challenge - тепер ще покращити явку", - наголошує Ярослав Железняк.

Цифри рейтингу багатослівні. Попри усі перешкоди Народний Фронт не відступиться від своєї мети - впровадження необхідних реформ для побудови сильної європейської держави Україна.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.