Главная > Информация > «Народний Фронт» буде діяльно підтримувати стратегічне партнерство із Сполученими Штатами та послідовно втілювати курс на членство в НАТО та ЄС

«Народний Фронт» буде діяльно підтримувати стратегічне партнерство із Сполученими Штатами та послідовно втілювати курс на членство в НАТО та ЄС


19-12-2018, 14:39. Разместил: bober2017
«Народний Фронт» буде діяльно підтримувати стратегічне партнерство із Сполученими Штатами та послідовно втілювати курс на членство в НАТО та ЄС

Максим Бурбак:

Учора разом з головами фракцій мав зустріч із спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Передусім висловив вдячність Конгресу Сполучених Штатів за схвалення історичних рішень про визнання Голодомору геноцидом проти Українського народу.

Це - великий знак підтримки нашого народу, особливо в час протидії нинішній російській агресії. Як і дві інші принципові резолюції Палати представників проти будівництва «Північного потоку-2» і про засудження російської агресії в Керченській протоці.

Ці рішення підтверджують правоту нашої позиції, що з Росією не можна гратися у піддавки; якщо замість притягнення до відповідальності, агресор почувається безкарно і розвиває свої бізнес-інтереси, то миру від нього очікувати не варто.

Від фракції «Народний Фронт» також повідомив про підтримку законопроекта 9122, який дозволяє Міністерству оборони України бути самостійним замовником послуг оборонного призначення у наших західних партнерів та США.

Ми цінуємо підтримку уряду Сполучених Штатів у справі розвитку та оснащення української армії.

«Народний Фронт» вирізняють не слова, а дії. Як всі попередні роки, ми будемо діяльно підтримувати стратегічне партнерство із Сполученими Штатами та послідовно втілювати курс на членство в НАТО та ЄС.
скачать dle 10.6фильмы бесплатно
Вернуться назад